Ceny a spôsoby dopravy

Cena dopravy je 2,99 € bez ohľadu na hodnotu objednávky, počet objednaných kusov a spôsob dopravy.

Pre doručovanie zásielok využívame služby externých spoločností (kuriér). Pokiaľ spoločnosť zásielku stratila, okamžite nás kontaktujte, aby sme Vám mohli zaslať nový produkt, stratu zásielky následne reklamujeme my.

Osobný odber v súčasnosti nie je možný.

Spôsoby platby

Nakupovanie u nás je pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode:

Dobierka 

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

Bankový prevod 

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo Fio banke. Po prijatí platby odošleme tovar a informujeme Vás o tom.

Platba kartou 

First Data  je najrozšírenejší a najbezpečnejší on-line platobný systém na svete.  Akceptuje platobné karty VISA, MasterCard, Maestro a American Express. Pre platbu si nemusíte zriaďovať účet, stačí zadať údaje z karty. Tieto údaje zadávate priamo nadnárodnej spoločnosti First Data, my k nim nemáme prístup.


Product successfully added to the product comparison!