Ceny a spôsoby dopravy

Cena dopravy sa vypočíta podľa hmotnosti balíka. Začína sa na 2,99 €.

Pre doručovanie zásielok využívame služby externých spoločností (kuriér). Pokiaľ spoločnosť zásielku stratila, okamžite nás kontaktujte, aby sme Vám mohli zaslať nový produkt, stratu zásielky následne reklamujeme my.

Osobný odber v súčasnosti nie je možný.

Spôsoby platby

Nakupovanie u nás je pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva môžete Vašu objednávku uhradiť okamžite po jej vytvorení, a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode:

Dobierka 

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná kuriérom na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku.

Bankový prevod 

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo Fio banke. Po prijatí platby odošleme tovar a informujeme Vás o tom.

Platba kartou 

First Data  je najrozšírenejší a najbezpečnejší on-line platobný systém na svete.  Akceptuje platobné karty VISA, MasterCard, Maestro a American Express. Pre platbu si nemusíte zriaďovať účet, stačí zadať údaje z karty. Tieto údaje zadávate priamo nadnárodnej spoločnosti First Data, my k nim nemáme prístup.


Product successfully added to the product comparison!