Jedinečná medzi Božím stvorenstvom, iba včela zlepšuje svoje prostredie bez toho, aby ublížovala iným druhom.
- Royden Brown

francis-bedford-beekeper-drives-the-bees 

Prečo robíme čo robíme

Vášeň pre včelárstvo rozvíjame v rodine po tretiu generáciu. Všetko sa začína čistým a čerstvým medom, voskom a propolisom na rodinnej farme na východnom Slovensku. Vyrábame med prémiovej kvality a 100% prírodnú pleťovú kozmetiku. 

Nevyrábame priemerné produkty pre priemerného zákazníka. Vo vlastnom včelárstve ručne tvoríme prírodné produkty pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť svet. Pretože príroda je náš spoločný dom.

Našim poslaním je zaobchádzanie so včelou ako so živým stvorením, nie maximalizácia produkcie medu. Ak má byť naše včelárstvo dlhodobo udržateľné, musí byť na prospech včelárom aj včelám.

 
3gen_vcely.jpg 3gen_vcely_2.jpg  miki 
1. a 3. generácia včelárstva Včely sv. Ambróza 1. a 2. generácia 4. generácia 

 

Ako to robíme

Účinnosť produktov budujeme na vysokej kvalite vstupných ingrediencií. Produkujeme v kvalite akú ponúka iba príroda a tiež v obmedzených množstvách, rovnako ako je obmedzená ponuka prírodných surovín. 

Náš včelí med a prírodná kozmetika sú jedinečné vo svete a vyrábané na Slovensku:

  • Pre najvyššiu možnú kvalitu ingrediencií prevádzkujeme vlastné včelárstvo. Preto vieme, že suroviny sú čerstvé a čisté.
  • Naša včelia kozmetika je 100% prírodná, neriedená vodou. Preto je koncentrovaná, účinná a bez akýchloľvek konzervantov. 
  • Naše receptúry pre 100% prírodnú kozmetiku sú formulované sofistikovane, aby poskytli okamžitý účinok pre krásu a dlhodobý pre zdravie.

Všetky zložky produktov Včely sv. Ambróza sú 100% prírodné, bez ropných produktov, sulfátov, ftalátov, farbív, parfémov, parabénov alebo konzervantov. 

Starostlivo vyberané rastlinné výťažky, poctivé spracovanie a žiadne chemické prísady sú dôkazom toho, že príroda sama je tým najlepším liečiteľom.

 
Ing. Štefan Slezák, MBA
Včely sv. Ambróza
Zakladateľ a Hlavný včelár
 
IMG_0314.jpg 
 
Dobré si nestačí iba priať, musíme tak aj konať.
- sv. Ambróz

Product successfully added to the product comparison!