darčekové balenie 3 medov

F01

3 exkluzívne medy v darčekovom balení

Viac detailov

14,99 €

Rozmery 185 x 145 x 55 mm

Tento krásny darček obsahuje 130g balenia troch exkluzívnych odrôd: med z bieleho agátu, levanduľový med a snehobiely med. Tento darček Vám príde krásne zabalený a pripravený na darovanie. Budete prekvapení kvalitou a chuťou týchto nezvyčajných odrôd medu. 

Med z bieleho agátu - Jedno ochutnanie stačí na to, aby ste sa navždy stali fanúšikom agátového medu! Čistá, ľahko vanilková chuť je dokonalosť pre sladký jazýček. Výnimočnosť medu z bieleho agátu od Včiel sv. Ambróza je potvrdená svojou farebnosťou: je priehľadný, takmer bezfarebný. Čistý agátový med, ktorý včely nemiešali s inými kvetmi, ktoré by medu dali žltú farbu.

Levanduľový med - Levanduľový med od Včiel sv. Ambróza sa dorába v odľahlej, nedotknutej, hornatej oblasti Španielska. Tento fantastický med je produktom nektáru produkovaného rastlinami levandule, ktoré rastú vo voľnej prírode. Náš levanduľový med je veľmi sladký s kvetinovými tónmi. Má svetlo jantárovú farbu a hustú, plnú textúru, ktorá súperí s našim neuveriteľným lipovo-pohánkovým medom!

Snehobiely med - Ide o prvý jarný med a je považovaný za med s najsilnejšími liečivými účinkami vďaka energii pučiacich kvetov v čase kedy má príroda najviac nektáru. Náš snehobiely med má v sebe čistú a číru sladkosť a jeho chuť má decentné, akoby vanilkové zakončenie. 

Hodnotenie 

ďakujem :)

úžasné medíky aj balenie.

Hodnotenie 

ďakujeme za všetko ♥

Medy vyzerajú výborne, prišli rýchlo, krásne a bezpečne zabalené, ochutnáme až na Vianoce :-)

Hodnotenie 

ďakujem

vkusné a milé balenie, bude darček pod stromček :) Ústretová komunikácia aj celý prístup, som veľmi spokojná. Ďakujem :)

Hodnotenie 

perfektné

Super medy a perfektné darčekové balenie.....to podarujem....snáď poteší....mňa by teda potešilo ;) už sa teším na ochutnávanie. Deťom veľmi chutia a dávam aj do limonád.....sú skvelé a každý iný ;) Ďakujem za super rýchle dodanie a milý darček....teším sa na skúšanie ;)

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

darčekové balenie 3 medov

darčekové balenie 3 medov

3 exkluzívne medy v darčekovom balení

5 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!