darčekové balenie 3 medov

F01

3 exkluzívne medy v darčekovom balení

Viac detailov

14,99 €

Rozmery 185 x 145 x 55 mm

Tento krásny darček obsahuje 130g balenia troch odrôd: citrusový med, levanduľový med a svetovo ocenený slnečnicový med. Tento darček Vám príde krásne zabalený a pripravený na darovanie. Budete prekvapení kvalitou a chuťou týchto odrôd medu.

Citrusový med - Citrusový med od Včiel sv. Ambróza je produktom z okolia Valencie, oblasti známej produkciou grapefruitov, citrónov, pomarančov, mandaríniek a limetky. Tento med je veľmi svetlý a je známy svojou odvážnou sladkosťou a jemnými náznakmi citrusovej chuti.

Levanduľový med - Levanduľový med od Včiel sv. Ambróza sa dorába v odľahlej, nedotknutej, hornatej oblasti Španielska. Tento fantastický med je produktom nektáru produkovaného rastlinami levandule, ktoré rastú vo voľnej prírode. Náš levanduľový med je veľmi sladký s kvetinovými tónmi. Má svetlo jantárovú farbu a hustú, plnú textúru, ktorá súperí s našim neuveriteľným lipovo-pohánkovým medom!

Slnečnicový med - Tento náš med zo Slovenska je zlatožltej farby a chutí ako horúce letné slnko. Vyhral zlatú hviezdu na najznámejšej svetovej súťaži potravín Great Taste Awards.

Hodnotenie 

ďakujem :)

úžasné medíky aj balenie.

Hodnotenie 

ďakujeme za všetko ♥

Medy vyzerajú výborne, prišli rýchlo, krásne a bezpečne zabalené, ochutnáme až na Vianoce :-)

Hodnotenie 

ďakujem

vkusné a milé balenie, bude darček pod stromček :) Ústretová komunikácia aj celý prístup, som veľmi spokojná. Ďakujem :)

Hodnotenie 

perfektné

Super medy a perfektné darčekové balenie.....to podarujem....snáď poteší....mňa by teda potešilo ;) už sa teším na ochutnávanie. Deťom veľmi chutia a dávam aj do limonád.....sú skvelé a každý iný ;) Ďakujem za super rýchle dodanie a milý darček....teším sa na skúšanie ;)

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

darčekové balenie 3 medov

darčekové balenie 3 medov

3 exkluzívne medy v darčekovom balení

5 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!