najlepšie zo sveta

F01

darčekové balenie medzinárodných medov

Viac detailov

14,99 €

Tento krásny darček obsahuje 130g balenia všetkých našich troch dovezených odrôd: citrusový med, levanduľový med a tymiánový med. Tento darček Vám príde krásne zabalený a pripravený na darovanie. Budete prekvapení kvalitou a chuťou týchto medzinárodných odrôd medu.

Citrusový med - Citrusový med od Včiel sv. Ambróza je produktom z okolia Valencie, oblasti známej produkciou grapefruitov, citrónov, pomarančov, mandaríniek a limetky. Tento med je veľmi svetlý a je známy svojou odvážnou sladkosťou a jemnými náznakmi citrusovej chuti.

Levanduľový med - Levanduľový med od Včiel sv. Ambróza sa dorába v odľahlej, nedotknutej, hornatej oblasti Španielska. Tento fantastický med je produktom nektáru produkovaného rastlinami levandule, ktoré rastú vo voľnej prírode. Náš levanduľový med je veľmi sladký s kvetinovými tónmi. Má svetlo jantárovú farbu a hustú, plnú textúru, ktorá súperí s našim neuveriteľným lipovo-pohánkovým medom!

Tymiánový med - Tymiánový med od Včiel sv. Ambróza je produktom južného Španielska. Tento med má svetlo jantárovú farbu a odvážnu bylinnú chuť. Je nemožné dať si len jednu lyžičku tohto medu!

Hodnotenie 

ďakujeme za všetko ♥

Medy vyzerajú výborne, prišli rýchlo, krásne a bezpečne zabalené, ochutnáme až na Vianoce :-)

  Hodnotenie 

  ďakujem

  vkusné a milé balenie, bude darček pod stromček :) Ústretová komunikácia aj celý prístup, som veľmi spokojná. Ďakujem :)

   Hodnotenie 

   perfektné

   Super medy a perfektné darčekové balenie.....to podarujem....snáď poteší....mňa by teda potešilo ;) už sa teším na ochutnávanie. Deťom veľmi chutia a dávam aj do limonád.....sú skvelé a každý iný ;) Ďakujem za super rýchle dodanie a milý darček....teším sa na skúšanie ;)

    Napíšte svoju recenziu!

    Napísať recenziu

    najlepšie zo sveta

    najlepšie zo sveta

    darčekové balenie medzinárodných medov

    Product successfully added to the product comparison!