rebríčkový detský krém

C06

100% čisto prírodný krém vhodný a schválený na použitie pre deti do 2 rokov. Vždy pomôže vášmu bábätku pri suchej či začervenanej pokožke alebo pri zapareninách.

Viac detailov

12,99 €

Objem 35 ml

Tento 100% čisto prírodný krém ponúka svojim zložením najvyššiu možnú kvalitu a je unikátny vo svojej kombinácii jemnosti k pokožke a zároveň veľmi účinnej starostlivosti o detskú pleť. Obsahuje tri esenciálne oleje najvhodnejšie pre veľmi jemnú pleť - rebríček s vysokým obsahom azulénu, rumanček a levanduľu. Vložte zodpovednosť za zdravie pokožky vášho dieťaťa do tohto na Slovensku vyrobeného krému, aby vás odmenil krásou a zdravím pleti. 

Cupuaçú maslo je jemný a výživný zvlhčovač pokožky. Hydratuje hlboko a dlhodobo. Toto maslo je vhodnješie pre deti ako kakaové maslo, lebo neobsahuje kofeín a je zároveň vhodnejšie ako bambucké maslo, lebo má väčšiu schopnosť hydratácie. 

Pequi má unikátne zloženie mastných kyselín a vynikajúce hydratačné schopnosti. Domorodé kmene v Amazónii používajú ovocie pequi ako náhradu za materské mlieko. 

Olej z marhuľových jadierok je známy svojou schopnosťou penetrovať pokožku bez toho aby zanechal mastný pocit. Je bohatý na vitamíny A, B a E a je dobre tolerovaný aj veľmi citivou pleťou. 

Papája sa tiež nazýva “ovocie anjelov”a je najlepším zdrojom papaínu a vitamínu A, ktoré pomáhajú rozkladať neaktívne proteíny a odstraňovať odumreté kožne bunky. Nízky obsah sodíka v papáji zadržiava vlhkosť a tým udržuje pleť dieťaťa hydratovanú. V porovnaní s inými druhmi ovocia, obsahuje papája veľké množstvo karoténu, ktorý je podmienkou zdravej pokožky.

Nebielený včelí vosk v tomto kréme pochádza z našich vlastných úľov. To nie je len najlepší, ale jediný spôsob ako zaručiť jeho čistotu.

100% všetkých zložiek je prírodného pôvodu.

Skladujte pri izbovej teplote. Produkt je 100% prírodný, preto môže tuhnúť alebo mäknúť v závislosti od okolitej teploty. Zmena konzistencie nemá vplyv na kvalitu produktu.

Tento krém neobsahuje vodu, aby sme vám ho mohli ponúknuť bez konzervantov. Stačí ho naniesť v tenučkej vrstve a preto vám vydrží približne dvakrát dhlšie ako bežné krémy obsahujúce vodu.

Hodnotenie 

ďakujem

Jediný krém, ktorý mi pomohol na ekzém na ruke. Túto zimu nezaberalo už ani viacnásobné natieranie Excipialom, ani nič iné, prsty som mala červené, popraskané a pálili, po nanesení Vášho krému prišla takmer okamžitá úľava a do piatich dní som mala na prstoch už len malú ružovú značku. Veľmi Vám zaň ďakujem. Prosím, neprestaňte ho nikdy vyrábať. Moje ruky sa bez neho už nezaobídu.

Hodnotenie 

nádherne vonia

Krémik je parádny, nádherne vonia. Mladší syn už stihol vyskúšať :) dúfam, že mráz na detských líčkach nebude vďaka tomuto krémiku tak stípať :)

Hodnotenie 

splnil ocakavania

objednala som ho mojej dvoj-rocnej dcere, ktora mala suche miesa na pokozke a nic na to nezaberalo, stacilo mesiac pouzivania a pokozku ma krasne hydratovanu a zdravu

Hodnotenie 

kvalitný produkt

Som veľmi spokojná. Takéto kvalitné handmade výrobky človek zháňa ťažko.

Hodnotenie 

príjemný a hydratuje

Mám citlivú pokožku a veľa krémov ma doslova štípe. Avšak krém rebríček a rumanček mi v tomto ohľade vyhovuje, má príjemnú vôňu a skvelo hydratuje. Aplikujem ho najmä večer pred spaním a ako podklad pod make up, stačí naozaj malé množstvo.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

rebríčkový detský krém

rebríčkový detský krém

100% čisto prírodný krém vhodný a schválený na použitie pre deti do 2 rokov. Vždy pomôže vášmu bábätku pri suchej či začervenanej pokožke alebo pri zapareninách.

0 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!