Nedávne

Najžiadanejšie

Prečo balzam na bradu a čo obnáša dokonalá brada

Prečo balzam na bradu a čo obnáša dokonalá brada

Stále sa nájde dosť mužov s bradou, ktorí nevedia o tom, že balzam na bradu má pre nich skutočné výhody. Tiež často nevedia o rozdieloch medzi balzamom a olejom na bradu. V tomto článku si povieme všetko, čo by ste mali vedieť o balzame na bradu.

Ako sa líši od oleja na bradu?

Balzam na bradu poskytuje všetky účinky oleja na bradu a navyše má zložky ako včelí vosk a kozmetické maslo. Preto balzam pomáha fixácii a stylingu, udržuje zatúlané vlasy na mieste a vytvára dojem hustejšieho porastu. Ďalšou funkciou balzamu je to, že ide o kondicionér. Dobrý balzam má zložky, ktoré podporujú pevnosť, elasticitu a lesk vlasov. 

Každý dobrý balzam na bradu má mať štyri podstatné ingrediencie: včelí vosk, olej, maslo a esenciálny olej. Pre pochopenie výhod balzamu, potrebujeme pochopiť účinky každej zložky.

Včelí vosk: Pomáha bradu tvarovaťa uchováva vo vlasoch vlhkosť. Tak ich chráni pred extrémami počasia. Včely sv. Ambróza používa čistý nebielený včelí vosk z vlastného včelárstva.

Maslo: Kozmetické maslo udržuje bradu hydratovanú celý deň a tiež pomáhajú pri aplikácii balzamu. Včely sv. Ambróza používa namiesto bežného bambuckého cupuaçú maslo, ktoré má mimoriadne hydratačné účinky.

Olej: Oleje ako jojobový alebo olej z marhuľových jadierok poskytujú vlasom potrebnú výživu.

Esenciálne oleje: Sú ďalšou dôležitou zložkou a ich hlavným účelom je poskytnúť vôňu príjemnú pre muža. Balzam Včely sv. Ambróza používa cédrovo-mätovú vôňu, ktorá bradu jemne oživí. Ide o mužnú arómu, čo je veľmi dôležité pre vyberavých chlapov, ktorí na seba hocičo nedajú.

Balzam na bradu od Včiel sv. Ambróza obsahuje tiež med a propolis z našeho včelárstva pre ešte jemnejšiu bradu a tiež zabraňovanie tvorenia lupín v brade.

Ako balzam aplikovať

Používanie balzamu je veľmi jednoduché. Stačí nabrať trošku balzamu medzi prsty a naniesť na bradu - treba začať na krku a pokračovať smerom hore. Potom zmeniť smer a prejsť prstami smerom zhora dole. Určite treba naniesť balzam aj ku koreňom vlasov, aby dostali výživu a uľahčil sa ich zdravý rast. Balzam odporúčame nanášať po umytí a vysušení brady.

Pri správnom a pravidelnom používaní, udrží balzam bradu zdravú, silnú a lesklú, a pomôže mužovi docieliť takú dlhú a plnú bradu po akej túži!

Product successfully added to the product comparison!