Nedávne

Najžiadanejšie

5 dôvodov prečo sú mydlá z medu a lásky také účinné

5 dôvodov prečo sú mydlá z medu a lásky také účinné

Chceme byť čistí ako včely! Preto sme sformulovali tri mydlá na umývanie tela a hydratovanie pokožky. Med a včelí vosk sú dôležitou súčasťou našich mydiel a ich pôvod je nám dôverne známy, pochádzajú iba z našich úľov. Vedeli ste o týchto účinkoch medu na pleť?

1. Hojí rany - med obsahuje malé množstvo peroxidu vodíka, ktorý hojí drobné rezné rany a popáleniny.

2. Antioxidant - med obsahuje polyfenoly, ktoré chránia kožné bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

3. Antimikrobiálne účinky - čistí pleť bez zbavenia pleti jej prirodzenej ochrannej bariéry. Výskum ukázal, že pôsobí proti akné.

4. Enzýmy - med obsahuje užitočné enzýmy, aminoacidy, pigmenty, peľ a výživné látky od včiel a od rastlín, ktoré včely navštívili.

5. Prirodzený zvlhčovač - med odoberá vlhkosť z okolitého prostredia a udržuje ju v sebe. Preto je úžasný pleťový hydratant.

Naše mydlo Brazílska káva & Med je určené na jemný píling pleti. Makové zrnká jemne odstraňujú odumreté kožné bunky prirodzeným spôsobom. Pravidelným používaním bude pleť pôsobiť mladšie a pevnejšie. Obsahuje tiež kakaové maslo, ktoré revitalizuje a hĺbkovo hydratuje pleť. Neobsahuje žiadne farbivá ani arómy. Prirodzenú farbu a vôňu mu dáva brazílska káva arabica. Je vhodné pre všetky typy pleti. 

Prírodné mydlo Aktívne uhlie & Včelí vosk je určené všetkým z nás, ktorí si radi umývame tvár a telo osvedčeným spôsobom - so starým dobrým mydlom. Na tomto mydle bez lacnej chémie nie je ale nič staromódne. Aktívne uhlie absorbuje prebytočný maz a celkovo pôsobí ako detox pleti a je obzvlášť účinné pre zmiešanú až mastnú pleť a pleť, ktorú trápi akné. Obsahuje tiež kakaové maslo a citrónový esenciálny olej, ktorý minimalizuje póry a dočasne napína ochabnutú pokožku. Užívajte denne pre čistú a vyváženú pleť.

Formulované s kvalitným levanduľovým olejom z Francúzska, naše mydlo Med & Levanduľa má upokojujúci účinok na pleť, ako aj na zmysly. Levanduľový je najuniverzálnejší esenciálny olej pre pokožku vďaka svojim bohatým liečivým vlastnostiam. Toto prírodné mydlo s medom a levanduľou bohato pení, nevysušuje pleť a poskytuje jej potrebnú výživu. Je vhodné pre všetky typy pleti. 

S láskou, Včely sv. Ambróza.

Jeden z najstarších zvieracích druhov, včely žijú v symbióze s okolitým svetom. Kŕmia sa ponukou kvetov, z čoho majú prospech nielen tieto rastliny, ale celý ekosystém. Včely sú skutočne kľúčovým druhom, na ktorom závisí mnoho ďalších. 

Product successfully added to the product comparison!