Nedávne

Najžiadanejšie

Hýčkajte svoje pery s medom a čokoládou

Hýčkajte svoje pery s medom a čokoládou

Poznáte to: vaše pery sa vysúšajú, niekedy dokonca popraskajú a vyvrcholí to tým, že kúsky kože sa odlupujú. Nie je to ani zdravé, ani estetické. Neustále na ne nanášate nejaký hydratant, ale akákoľvek pomoc je len krátkodobá alebo žiadna. 

Či je zima alebo leto, na tento problém je riešenie. A nenachádza sa ďaleko od našich domovov, včely nájdeme takmer všade a s nimi med a včelí vosk. Včelí vosk - najlepšie nebielený a priamo od včelára, aby neprešiel priemyselným spracovaním - je prírodná látka, ktorú včely používajú na stavbu svojich príbytkov - včelích plástov. Vosk používajú tiež na uzatváranie včelích buniek, ktoré sú naplnené medom. 

Po tom, ako sa včelí vosk šetrne spracuje, môže sa používať na mnoho spôsobov. Má neuveriteľné množstvo využití, na ktoré neexistuje rovnocenná syntetická náhrada. Jedným z nich je využitie vosku v balzame na pery. 

Aby bol balzam na pery naozaj účinný, mal by mať štyri vlastnosti. Po prvé, mal by byť schopný liečiť poškodenie na perách, ktoré už nastalo. Po druhé, poskytuje úľavu a odstráni nepríjemný pocit a bolesť z poškodenia. Po tretie, balzam by mal účinne zjemniť vaše pery a to nielen krátkodobo, ale natrvalo. A po štvrté, jedinečný balzam bude chrániť vaše pery ochrannou vrstvou pred nástrahami vonkajšieho prostredia. 

Med a včelí vosk majú ale mnoho ďalších zdravotných benefitov. Sú protizápalové, antibakteriálne a antioxidačné. Silné slová, ktoré znamenajú, že dokážu liečiť rany. Neuveriteľne hydratujú a sú vynikajúci emulgátori - udržujú v pokožke potrebnú vlhkosť. Práve táto vlhkosť v pokožke je potrebná na to, aby boli pery jemné a vláčne. Včelí vosk okrem toho obsahuje vitamín A, ktorý je nevyhnutný na normálny vývoj kožných buniek. Tiež vytvára ochrannú vrstvu na perách, ktorá ich chráni pred škodlivým UV žiarením a infekciami. 

Kde môžete zohnať takýto balzam na pery? U Včiel sv. Ambróza ich ponúkame s niekoľkými príchuťami.

Product successfully added to the product comparison!