Nedávne

Najžiadanejšie

Návod ako sa v zime vyhnúť suchým perám

Návod ako sa v zime vyhnúť suchým perám

Svrbenie, pálenie, odlupovanie - je niečo horšie ako popraskané pery? Určite nie:) Preto sme pre vás pripravili podrobný návod ako prežiť zimu bez popraskaných pier. Dali sme si námahu zozbierať dôležité informácie z rôznych dôveryhodných zdrojov za vás a prezentujeme ich tu na jednom mieste.

1. Neoblizujte si pery - naše tváre sa vysúšajú pri extrémnych zmenách teploty, keď prechádzame z chladného exteréru do vyhriatych priestorov doma alebo v práci. Hocaké množstvo vody vypijeme, naše pery začnú svrbieť a vysúšať sa. Odolajte a neoblizujte si ich. Radšej nasledujte tieto ďalšie rady.

2. Vyhýbajte sa dlhotrvajúcom rúžom na pery - vedci zistili, že väčšina dlhotrvajúcich rúžov obsahuje zložky, ktoré vysušujú pery. Radšej sa im v zime vyhnite.

3. Zvlhčovač - zadovážte si domov alebo do práce zvhlovač vzduchu, lebo vykurovanie vysúša okolitý vzduch.

4. Vitamín B - pridanie vitamínu B ako doplnku stravy pomôže hydratovať pery.

5. Správny balzam na pery - ubezpečte sa, že váš balzam má správnu výživovú základňu pre vaše pery. Základ je včelí vosk a výživné kozmetické maslo. Balzamy na pery Včely sv. Ambróza obsahujú nebielený vosk a propolis s medom navyše. Namiesto obvyklého bambuckého masla sú formulované s maslom cupuaçú, ktoré zadržiava o 200% viac vlhkosti ako bambucké maslo alebo lanolín.

6. Kožný test na alergie - vo veľmi ojedinelých prípadoch, ak ste dodržali všetky spomenuté rady a aj tak vás trápia suché pery, skúste test na alergie u vášho alergológa. Pomôže sa uistiť či nie je niečo iné čo vám spôsobuje popraskané pery.

Product successfully added to the product comparison!