krém na strie

C07

100% prírodný krém proti striám s propolisom

Viac detailov

9,99 €

Objem 35ml

Nová formulácia od Včiel sv. Ambróza pomáha redukovať strie už v priebehu 1 mesiaca, znižuje začervenanie a vyhladzuje hlboké strie. Zložky ako rakytník, rozmarín, levanduľa a harmanček sú najefektívnejšie prírodné alternatívy pre predchádzanie vzniku strií a redukovanie tých skôr vzniknutých. 

POUŽITIE: Tento krém neobsahuje vodu, aby sme vám ho mohli ponúknuť bez konzervantov. Odporúčame ho nanášať v tenkej vrstve, aby ste sa vyhli mastnému pocitu. Zároveň Vám vydrží približne dvakrát dhlšie ako bežné krémy obsahujúce vodu. 

Skladujte pri izbovej teplote. Produkt je 100% prírodný, preto môže tuhnúť alebo mäknúť v závislosti od okolitej teploty. Zmena konzistencie nemá vplyv na kvalitu produktu.

Zloženie: nebielený včelí vosk, cupuaçú maslo, rakytníkový olej, pequi olej, olej z marhuľových jadierok, panenský kokosový olej, panenský olivový olej, propolis, vitamín E, extrakty z rozmarína, harmančeka, levandule a papáje.

Hodnotenie 

pozitívny výsledok

Dobrý večer. Asi pred mesiacom som u vás objednávala pre dcéru krém na strie a s potešením vám chcem povedať, že s pozitívnym výsledkom. Nezmizli celkom, ale nie sú už červené. Ako dlho ho môže používať? Už sa jej míňa a neviem, či jej ho ešte objednať.

Hodnotenie 

veľká spokojnosť

Veľká spokojnosť s výrobkami,rýchle dodanie.

Hodnotenie 

ďakujem

Moja tretia objednávka v tomto obchodíku a určite nie posledná! Ďakujem aj za milý darček pribalený ku každej objednávke :)

Hodnotenie 

spokojná

Kvalitné krémy, s ktorými som spokojná ja aj moja dcéra. Ďakujem!

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

krém na strie

krém na strie

100% prírodný krém proti striám s propolisom

3 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!