krém na strie

C07

100% prírodný krém proti striám s propolisom

Viac detailov

10,99 €

12,99 €

-2,00 €

Objem35ml

Nová formulácia od Včiel sv. Ambróza pomáha redukovať strie už v priebehu 1 mesiaca, znižuje začervenanie a vyhladzuje hlboké strie. Zložky ako rakytník, rozmarín, levanduľa a harmanček sú najefektívnejšie prírodné alternatívy pre predchádzanie vzniku strií a redukovanie tých skôr vzniknutých. 

Tento krém neobsahuje vodu, aby sme vám ho mohli ponúknuť bez konzervantov. Stačí ho naniesť v tenučkej vrstve a preto vám vydrží približne dvakrát dhlšie ako bežné krémy obsahujúce vodu.

Skladujte pri izbovej teplote. Produkt je 100% prírodný, preto môže tuhnúť alebo mäknúť v závislosti od okolitej teploty. Zmena konzistencie nemá vplyv na kvalitu produktu.

Zloženie: nebielený včelí vosk, cupuaçú maslo, rakytníkový olej, pequi olej, olej z marhuľových jadierok, panenský kokosový olej, panenský olivový olej, propolis, vitamín E, extrakty z rozmarína, harmančeka, levandule a papáje.

Hodnotenie 

ďakujem

Moja tretia objednávka v tomto obchodíku a určite nie posledná! Ďakujem aj za milý darček pribalený ku každej objednávke :)

  Hodnotenie 

  spokojná

  Kvalitné krémy, s ktorými som spokojná ja aj moja dcéra. Ďakujem!

   Napíšte svoju recenziu!

   Napísať recenziu

   krém na strie

   krém na strie

   100% prírodný krém proti striám s propolisom

   3 SÚVISIACE PRODUKTY

   Product successfully added to the product comparison!