krásne a zdravé prsia

C03

100% prírodný krém formulovaný, aby zlepšoval pružnosť a jemnosť pokožky pŕs pre atraktívnejší vzhľad. Zároveň ponúka to najlepšie z prírody pre blahodárny vplyv na zdravie ženských pŕs. Jeho základom sú výťažky z produktov slovenských včiel a zriedkavého ovocia z brazílskej Amazónie.

Viac detailov

24,99 €

29,99 €

-5,00 €

Objem 50 ml

POUŽITIE: Tento krém neobsahuje vodu, aby sme vám ho mohli ponúknuť bez konzervantov. Odporúčame ho nanášať v tenkej vrstve, aby ste sa vyhli mastnému pocitu. Zároveň Vám vydrží približne dvakrát dhlšie ako bežné krémy obsahujúce vodu. 

Skladujte pri izbovej teplote. Produkt je 100% prírodný, preto môže tuhnúť alebo mäknúť v závislosti od okolitej teploty. Zmena konzistencie nemá vplyv na kvalitu produktu.

Zloženie:

Bacuri je ovocie z Amazónie, ktoré má jeden z najvyšších obsahov amino kyseliny lysínu vôbec. Lysín je látka podstatná pre tvorbu kolagénu a elastínu na udržanie elasticity pokožky pŕs. Jeho tmavohnedá farba dáva svoje charakteristické zafarbenie aj tomuto krému.

Murumuru, výťažok z amazonskej palmy, je jemný hydratant, ktorý vniká hlboko do pokožky a obnovuje elasticitu v predčasne zostarnutej pleti. Má jeden z najvyšších obsahov kyseliny laurovej vôbec (47%), podobné množstvo sa v prírode vyskytuje iba v materskom mlieku. Murumuru má nízku kyslosť čo je dobrá správa aj pre tú najcitlivejšiu pleť. 

Rumanček a tymián majú blahodárny vplyv na zdravie prsníka. V priebehu čínskej klinickej štúdie, zničili vyše 90% buniek rakoviny prsníka.

Slamienkový olej je jeden z najzriedkavejších a najsilnejších liečivých olejov vôbec. Regeneruje kožné tkanivo čo udržuje pokožku pevnú pre krajšie prsia.

Olej z granátového jablka má tiež blahodárny vplyv na zdravie ženských pŕs. Podľa izraelskej klinickej štúdie spôsobuje sebadeštrukciu buniek rakoviny prsníka. 

Rakytník je jediný prírodný zdroj obsahujúci omega mastné kyseliny 3, 6, 9 a 7. Tento unikátny obsah vyšších mastných kyselín robia rakytníkový olej jedným z najviac zdraviu prospešných olejov dneška. 

Čílska ruža pomáha odstraňovať známky predčasného starnutia a pigmentácie kože.

Propolis od včiel má jedinečné liečivé vlastnosti známe tisíce rokov a stimuluje tiež tvorbu kožného tkaniva.

Guava má vysoký obsah vitamínu C a pomáha chrániť kožné bunky pred vplyvom rakoviny. Prispieva k tvorbe kolagénu, látke, ktorá dá pevnosť vašej pokožke v okolí pŕs. 

Natieranie pŕs týmto krémom pomáha vykonávať samovyšetrenie prsníkov - ak si nahmatáte podozrivé príznaky ako hrčka alebo uzlík, navštívte svojho lekára. Toto 50ml balenie vydrží pri dennom používaní 2-3 mesiace.

"Prevencia je liek tohto tisícročia"

Hodnotenie 

Ďakujem

Rýchle dodanie, krásné zabalené, krémik je skvelý, vôbec nezanecháva pocit mastnoty, môžem len odporučiť. Medík fantastický.

Hodnotenie 

úžasné

Výborné medíky a úžasné krémy. Som rada, že je tu predajca s takýmto sortimentom. Rýchle odoslanie, maximálna spokojnosť Veľká vďaka!

Hodnotenie 

luxusné balenie

Ďakujeme veľmi pekne! Baíiček dnes dorazil v poriadku. Chcem Vás pochváliť za luxusné balenie výrobkov, ich vysokú kvalitu a darček ku každej objednávke navyše. J
Aj za milú a ústretovú komunikáciu. Som hrdá na to, že tie krásne a kvalitné výrobky sú zo Slovenska!

Nech sa Vam dari!

Hodnotenie 

super

Super! Krásne balenie, krémy zatiaľ vyhovujú aj mojej pleti.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

krásne a zdravé prsia

krásne a zdravé prsia

100% prírodný krém formulovaný, aby zlepšoval pružnosť a jemnosť pokožky pŕs pre atraktívnejší vzhľad. Zároveň ponúka to najlepšie z prírody pre blahodárny vplyv na zdravie ženských pŕs. Jeho základom sú výťažky z produktov slovenských včiel a zriedkavého ovocia z brazílskej Amazónie.

3 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!