lipovo pohánkový med

včelí surový med - Premium Quality

Viac detailov

5,99 €

 • 130g
 • 350g

Lipovo-pohánkový med od Včiel sv. Ambróza bol dopracovaný koncom júna a začiatkom júla. Včely vyzbierali nektár z lipového hája v maďarskej obci Tornyosnémeti a zároveň z iba niekoľko sto metrov vzdialeného pohánkového poľa v slovenskej obci Milhosť. Tento med má vysoký obsah minerálov, železa, bielkovín a antioxidantov. Lipa dáva tomuto medu jemnú sladkú chuť, zatiaľ čo pohánka ohromnú dávku antioxidantov. Pre vysoký obsah polyfenolov je pohánkový med hodnotený ako med s najsilnejším antioxidačným účinkom, dokonca väčším ako manukový med.

Zatiaľ čo lipový med je svetlý, pohánkový med je tmavý a preto je farba tohoto medu svetlohnedá, podobná svetlému lesnému medu. Farebný odtieň medu sa môže mierne líšiť, tak ako sa v úľoch líšil pomer lipového a pohánkového nektáru.

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy. 

Pôvod znášky nektáru: Milhosť (Slovensko), Tornyosnémeti (Maďarsko)

Zloženie: včelí med kvetový

Včelár: Štefan Slezák

Hodnotenie 

vďaka

medy sú výborné, ako vždy :)

  Hodnotenie 

  Veľká spokojnosť :)

  Najmnam mediiik :)

   Hodnotenie 

   vynikajúci

   Vynikajúci med! Mama kúpila v obchode lipový a ja od vás tento. Skúsili sme oba naraz. Asi nemusím písať, ktorý bol lepší :D Milujem lipu a jedine vo vašom medíku ju naozaj aj cítim :)

    Hodnotenie 

    bombové

    Fantastické, unikátne a chuťovo úplne bombové medy....ďakujem :) Také rýchle dodanie som ešte nezažila.....parádička ;) Ďakujem aj za krásne balenie a vzorku mydla ako darček :)

     Hodnotenie 

     super krásne chutné

     Super zabalené, všetko krásne :) Chutné medíky, veľmi sa teším! Promptné vybavenie objednávky, kvalitné a krásne výrobky, darček :) Ďakujem!

      Hodnotenie 

      jedinečný med

      Medy sú jedinečné, už som všetky ochutnala a tak môžem len vrelo odporúčať. A balenie veľmi praktické. Veľmi seriózny a milý prístup. Veľmi pekne ďakujem.

       Hodnotenie 

       naozaj výborný

       Naozaj výborný med, doporučujem.

        Hodnotenie 

        výborné

        Keď už med tak lipový a váš je na 1* a láska na prvé ochutnanie bol smrek/tekvica...obidva sú výborné!:)

         Napíšte svoju recenziu!

         Napísať recenziu

         lipovo pohánkový med

         lipovo pohánkový med

         včelí surový med - Premium Quality

         Product successfully added to the product comparison!