lipovo pohánkový med

včelí surový med - Premium Quality

Viac detailov

5,99 €

 • 130g
 • 350g
 • 1,5kg

Lipovo-pohánkový med od Včiel sv. Ambróza bol dopracovaný koncom júna a začiatkom júla. Včely vyzbierali nektár z lipového hája v maďarskej obci Tornyosnémeti a zároveň z iba niekoľko sto metrov vzdialeného pohánkového poľa v slovenskej obci Milhosť. Tento med má vysoký obsah minerálov, železa, bielkovín a antioxidantov. Lipa dáva tomuto medu jemnú sladkú chuť, zatiaľ čo pohánka ohromnú dávku antioxidantov. Pre vysoký obsah polyfenolov je pohánkový med hodnotený ako med s najsilnejším antioxidačným účinkom, dokonca väčším ako manukový med.

Zatiaľ čo lipový med je svetlý, pohánkový med je tmavý a preto je farba tohoto medu svetlohnedá, podobná svetlému lesnému medu. Farebný odtieň medu sa môže mierne líšiť, tak ako sa v úľoch líšil pomer lipového a pohánkového nektáru.

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy. 

Pôvod znášky nektáru: Milhosť (Slovensko), Tornyosnémeti (Maďarsko)

Zloženie: včelí med kvetový

Včelár: Štefan Slezák

Hodnotenie 

bombové

Fantastické, unikátne a chuťovo úplne bombové medy....ďakujem :) Také rýchle dodanie som ešte nezažila.....parádička ;) Ďakujem aj za krásne balenie a vzorku mydla ako darček :)

  Hodnotenie 

  super krásne chutné

  Super zabalené, všetko krásne :) Chutné medíky, veľmi sa teším! Promptné vybavenie objednávky, kvalitné a krásne výrobky, darček :) Ďakujem!

   Hodnotenie 

   jedinečný med

   Medy sú jedinečné, už som všetky ochutnala a tak môžem len vrelo odporúčať. A balenie veľmi praktické. Veľmi seriózny a milý prístup. Veľmi pekne ďakujem.

    Hodnotenie 

    naozaj výborný

    Naozaj výborný med, doporučujem.

     Hodnotenie 

     výborné

     Keď už med tak lipový a váš je na 1* a láska na prvé ochutnanie bol smrek/tekvica...obidva sú výborné!:)

      Napíšte svoju recenziu!

      Napísať recenziu

      lipovo pohánkový med

      lipovo pohánkový med

      včelí surový med - Premium Quality

      Product successfully added to the product comparison!