Včely sv. Ambrože

Naše produkty nejsou pro každého. Pokud jste medový gurmán, který hledá lahodné a různorodé chutě - nabízíme Vám výjimečný zážitek. Pokud máte citlivou pleť - nabízíme vám přírodní kosmetiku bez kompromisů.

Napsali o nás

bottom
.

Včelí zázrak - zaujala nás novinka od slovenské firmy Včely sv. Ambrože, která vyrábí 100-procentní přírodní kosmetiku. Jedná se o krém na revitalizační péči nejcitlivější pokožky lidského těla - očního okolí.

.
.

Nejžádanější

VČELÍ MED

Recenze

bottom

“Vynikajúca chuť, u mňa víťazí tekvicový, lebo je najmenej sladký a chuť má lahodnejšiu ako som zvyknutá, určite sa k nemu ešte vrátim, páči sa mi aj vkusné balenie, med je hneď vhodný aj ako darček. Expresné doručenie, už na druhý deň po zaplatení, medy dôkladne zabalené."

“Fantázia! Jemný.....chutný....hebký na jazyku, no ako prírodná nutella! Dokonalý dezert po obede :) Mňam"

“Mám ho už nejaký ten týždeň, je naozaj výborný. keď miniem, zaručene kúpim ďalší. miznú kruhy pod očami, pokožka je...iná...ako keby menej priesvitná. výborný produkt."

“S krémom som veľmi spokojná, krásne vonia a má naozaj liečivé účinky. Mám zmiešanú pleť so sklonom k ekzému a po pravidelnom používaní tohto krému nie je po ekzéme ani stopy! To sa mi zatiaľ nestalo pri žiadnej kozmetike. Odporúčam tento kvalitný kozmetický a hlavne slovenský výrobok. Určite vyskúšam aj ďalšie produkty."

Z NAŠEHO BLOGU

Product successfully added to the product comparison!