sněhobílý med z divokých květů

včelí surový med - Premium Quality

Více informací

7,50 €

  • 400g
  • 2125g

Tento med pochází z luk, polí a pastvin abovského kraje. Jde o první jarní med a je považován za med s nejsilnějšími léčivými účinky díky energii pučících květů v době kdy má příroda nejvíce nektaru. Náš sněhobílý med má v sobě čistou a čirou sladkost a jeho chuť má decentní, jakoby vanilkové zakončení. Je krémový, lehce roztíratelný a proto je ideální na ranní natření chleba nebo ochucení čaje v studených zimních měsících. Dopřejte si trošku radosti do vašeho domova po celý rok s pohárem této neuvěřitelné sezónní pochoutky.

Tento med je surový ve své organické a nefiltrované podobě. Bez tepelné úpravy je obzvláště bohatý na minerály, probiotika, antioxidanty a enzymy. Odstín bílé barvy medu se může lišit podle toho ze kterého úlu pochází a které konkrétní rostliny včely opeľovali.

Původ snůšky nektaru: Milhosť

Včelař: Štefan Slezák

Známka 

Lahoda

Dobrý den, objednala jsem si tento med (sklenici i "kyblíček"). K tomu dále slunečnicový, medovicový, lesní květy - všechny medy jsou vynikající. Mám doma různé druhy, z různých zemí, ale Váš sněhobílý mě okouzlil. Je vynikající jen tak na lžičku, krásně voní voskem a moc mi chutná. Děkuji za rychlé dodání, voňavý dárek a přeji hodně spokojených zákazníků.

Známka 

Ďakujeme

Bolo poznať, že sú medíky kvalitné. Najviac nám chutil snehobiely. Veľmi rýchlo odoslané aj doručené, bezpečne zabalené. Určite objednáme znova.

Známka 

skvelý

Včera mi prišiel skvelý snehobiely medík, ako priznám sa, zvykla som kupovať med v BIO kvalite, ale po tom, čo som ochutnala Váš, myslím, že už žiaden iný výrobca nemá šancu. :) Balzam na pery sa mi spočiatku zdal horký, ale keď som ho poriadne rozotrela prejavila sa krásna jemná vôňa papáje a horkosť sa úplne stratila :) chcem sa Vám poďakovať aj za milý darček :) prosím, uchovajte si kvalitu svojich výrobkov :) fakt sú to parádne vecičky :)

Známka 

Delikatesa

Tento med má úžasnú arómu, chuť, ktorá šteklí na jazyku. Odporúčam jesť ako surový, napr. na chlieb s maslom a posypať trochou škorice. V čaji sa tiež vyníma, ale je dosť aromatický.

Známka 

vrelo odporúčam

Vynikajúci, úžasný kvalitný medík, vrelo každému odporúčam. Ďakujeme :)

Známka 

vynikajúci med

Vynikajúce medy, mne chutí najviac snehobiely:)

Známka 

výnimočný

Ďakujem za krásne zabalené produkty. Balzamy aj med sú kvalitné. Snehobiely med veľmi chutí. Radi vyskúšame neskôr aj iné chute medov. Ste naozaj kvalitná firma. Máme v okolí lokálnych včelárov, ale kto chce výnimočnú chuť pre oživenie, odporúčam kúpiť od vás. Ďakujem aj za vzorku krému.

Známka 

top

Opäť vynikajúce medíky, niektoré chute pre nás nové, väčšinu sme už poznali, top zostáva snehobiely :) Opäť všetko bez problémov, rýchle dodanie, bezpečné zabalenie, môžem len odporúčať.. ďakujeme za darček..

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 

delikatesa

tento med je jednoducho DELIKATESA. nepoznala so ho, objednala som si na skúšku menšie balenie, ale najbližšie siahnem po 1,5 kg balení :)

Známka 

výborný

Výborný medík, snehobiely úplný top, celá rodina sme sa zamilovali :) K hodnoteniu som sa dostala až teraz, keď už sme skoro všetky medíky pojedli, ale musím sa opakovať, všetko bolo super, od komunikácie až po rýchle dodanie. určite to nebola naša posledná objednávka.

Známka 

sladká dobrota

Po prvom ochutnaní moje chuťové poháriky skonštatovali, že sa jedná o sladkú dobrotu, ktorá je navyše zdravá a zároveň šetrná k prírode. Medík je hladučký ľahko roztierateľný a má krásnu farbu, som veľmi spokojná, uvidím ako "dlho" nám doma vydrží :) Rýchle jednanie, balíček dobre zabalený s použitím prírodného fixovacieho materiálu, palec hore :)

Známka 

chutí úžasne

Tento medík chutí úžasne, vynikajúco, perfektne :) Veľmi sa mi páči pocit, že poznám meno včelára, ktorý mi med "balil",poznám lokalitu - krásne Slovensko a viem, že je o včielky vynikajúco postarané. Takéto vymoženosti nemajú hádam ani celebrity :D Ďakujem krásne, robte všetko tak dokonalo, ako doteraz :) Ja naďalej ostávam Vašim verným fanúšikom a "kupovateľom" :)

Známka 

lahodný

Medík je skutočne vynikajúci, lahodný :) To sa nedá ani porovnávať s kupovanými, na ktorých som "žila" dodnes. Už teraz viem, že po minutí ma kroky zavedú znovu do tohto príjemného a ochotného obchodíku :) - pričom vyskúšam asi všetky :P

Známka 

veľká spokojnosť

Výborné! Ako vždy! Keď ho miluješ, nie je čo riešiť!! :):) Opäť veľká spokojnosť !

Známka 

rozprávková dobrota

Rozprávková dobrota, niečo úžasné. Bude problém stále neujedať :) Ďakujem za darček, jeden krémik už mám odskúšaný a som veľmi spokojná, ide sa skúšať ďalej :) Ozaj rýchle vybavenie objednávky, som veľmi spokojná, ďakujem.

Známka 

odporúčam

Výborný medík už aj celou rodinou otestovaný. Odporúčam. Balzám na pery sa mi takisto veľmi páči. Ďakujem aj za darček na vyskúšanie. Tiež vyzerá veľmi dobre.

Známka 

na výbornú

Prvá koštovka troch rôznych medíkov dopadla na výbornú - dcérke chutí hlavne lipovo-pohánkový, mamke zas tekvicovo-smrekový. Snehobiely sa teraz náramne hodí - máme doma lazaret. A ďakujem aj za vzorku očného krému, hneď poskúšam. Veľmi rýchlo vybavená objednávka, vďaka.

Známka 

NAJLEPŠÍ

Veľmi dávno som si kúpila v Taliansku med a od vtedy so vždy hovorím :,,Ten bol najlepší,, Ale teraz to musím zmeniť! NAJLEPŠÍ med je váš !!! Len tak ďalej

Známka 

fenomenálny

Dobrý deň prajem, veľmi pekne ďakujem za balíček a medík v ňom, jeho chuť sa nedá ani slovami opísať, je jednoducho fenomenálny !

Známka 

ďakujem

Opäť veľká spokojnosť!!! Ďakujem ! Rýchlosť dodania zásielky ma vždy milo prekvapí :) Ďakujem aj za darček a nech sa darí!

Známka 

ďakujem

Ďakujem veľmi pekne, expresné doručenie

Známka 

prírodná nutella

Fantázia! Jemný.....chutný....hebký na jazyku, no ako prírodná nutella! Dokonalý dezert po obede :) Mňam

Známka 

famózny

Fantastické medy, famózna chuť; balzamík vynikajúci, skvelá konzistencia aj vôňa; mydlo úžasné. :) Srdečná vďaka za ústretovosť, rýchle dodanie aj milý darček. :) :)

Známka 

výborný

Medík je výborný .-)

Známka 

výborný medík

Parádne zabalené. Medíky výborné. Balzám super. Jemnučká vôňa a výborná konzistencia. Veľmi rýchle vybavenie objednávky.

Známka 

výnimočný

Estetické, vkusné balenie medíkov, obsah výnimočný, ďakujem.

Známka 

nie posledný nákup

Rýchle vybavenie, kvalitné produkty. Všetko proste super ! Nie prvá objednávka a určite NIE posledná :):)

Známka 

lahodný

Tak tomu hovorím rýchlosť :D Včera som objednala a dnes si už pochutnávam :) Medík je lahodný, lahko sa rozotiera a smrekovo tekvicovy mňam, skvelý ! Určite to nebol môj posledný nákup, odporúčam a ďakujem !

Známka 

úžasné balenie

Ďakujem za skvelý medík v úžasnom balení! Oprobujem ho až po jeho darovaní priateľovi, ale ochutnala som zatiaľ vzorku tekvicového medu a už nepochybujem kde nakúpim nabudúce ♥

Známka 

perfektná kvalita

Medíky sú super o čom svedčí už niekoľká objednávka. Rýchle dodanie a tovar perfektnej kvality. Ďakujem.

Známka 

SUPER

Opať veľmi rýchle dodanie a medíky ako inak SUPER. :)

Známka 

super

Medík je super.

Známka 

vynikajúci med

Medík je vynikajúci a krémik a mydielko tiež. Dávam palec hore.

Známka 

bomba

mydlo som ešte neskúšala, ale med....ten je proste bomba.....najlepší med aký som v živote jedla....veľmi pekne ďakujem a určite objednám znovu :)

Známka 

chutí výborne

Poctivé prírodné produkty - med chutí výborne a krémik je veľmi príjemný, som nadšená :)

Známka 

úžasné

Ďakujem za ďalšie voňavé a kvalitné prírodné produkty :-) Medíky sú všetky úžasné, očný krém a balzam na pery som kúpila druhý krát, lebo sa mi už minuli zásoby, a ostatné ešte vyskúšam :-) Ďakujem za milý darček :-)

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

sněhobílý med z divokých květů

sněhobílý med z divokých květů

včelí surový med - Premium Quality

8 RELATED PRODUCTS

Product successfully added to the product comparison!