med z divokých květů s cejlonskou skořicí

včelí surový med - Premium Quality

Více informací

7,25 €

  • 400g
  • 2125g

Včely sv. Ambrože představují kombinaci květového medu a cejlonské skořice, která vytváří neodolatelnou chuť a zároveň lék bez vedlejších účinků. Tento med krémové konzistence je vynikající do kávy nebo jiných teplých nápojů pro extra "mňam" faktor. Natřete si jej na horký toast a máte instantní "vosí hnízdo". My ho nejraději jíme přímo ze lžičky. Med s cejlonský skořicí je chutná a zdravá pochoutka!

Věděli jste, že ve starověkém Egyptě byla skořice cennější než zlato? Náš skořicový med je přirozeně výživný a chutný, protože používáme tu nejlepší skořici - cejlonský ze Srí Lanky. Tato skořice je hodnotnější a výživnější než běžně dostupná skořice typu Cassia. Kombinace medu a skořice se po tisíciletí využívala na podporu všeobecného zdraví. Lékaři doporučují konzumovat med se skořicí na snídaně pro snížení hladiny cholesterolu, posílení imunitního systému, odbourání chronické únavy, obnovení vitality a regeneraci organismu. Nemá vedlejší účinky a přestože je sladký, ve správných dávkách jako lék, je vhodný i pro diabetiky.

Tento med je surový ve své organické a nefiltrované podobě. Bez tepelné úpravy je obzvláště bohatý na minerály, probiotika, antioxidanty a enzymy.

Původ snůšky nektaru: Milhosť

Včelař: Štefan Slezák

Známka 

Vždy veľmi rýchle doručenie :)

Môj obľúbenec :) Tento mam najradšej do čaju, lebo sa dobre, rýchlejšie rozpúšťa. Ako som už raz napisala, chutí ako keby vam na jazyk napadalo tisicky škoricových snehovych vločiek. Výborný med ♥

Známka 

Ďakujem

Medy sme hneď ochutnali a sú naozaj luxusné. Balzám tiež skvelý. Veľmi rýchle zaslanie. Sme veľký medomilci, takže čoskoro objednáme zase.

Známka 

odporúčam

Ďakujem, vaše medy sú najlepšie! Som veľmi spokojná aj krémik je veľmi príjemný a ďakujem aj za darček, potešil :)

Známka 

veľmi chutné

Skvelé, veľmi chutné medy ! Ďakujem :)
Som veľmi spokojná, medy nakupujem pravidelne :)

Známka 

VÝBORNÉ

Doporučujem všetkým sladký život s medmi od tejto skvelej predajkyne... Medy boli perfektne zabalené, doručené na požiadanie takmer obratom a navyše bol pribalený aj darček...ďakujem.

Známka 

fantastické

Medíky sú fantastické, zachutil nám najmä škoricový. Objednávka bola vybavená veľmi promptne. Tovar prišiel veľmi rýchlo a pekne a bezpečne zabalený.

Známka 

mňam

Priznám sa, med som objednala na základe recenzii, ochutnala som, nesklamal ,a chválim je mňam.

Známka 

veľmi lahodný

Dobrý deň,
chcela by som vám veľmi pekne poďakovať za zásielku!
Rýchlosť vybavenia: *****
Rýchlosť doručenia: *****
Rýchlosť konzumácie medu: ***** :)
Váš med je naozaj veľmi lahodný, hneď po doručení sme ho vyskúšali s čajom a lievancami. Všetky produkty nádherne voňajú. Mydlo a krém vyskúšam a dám vám vedieť ako budú pôsobiť na moju problematickú pleť. Už sa teším na ďalšú objednávku!

Známka 

veľmi chutný

Veľmi chutný, kvalitný med, ku ktorému sa stále vraciam a stal sa každodennou súčasťou jedálnička.

Známka 

vynikajúce

Všetky medy sú vynikajúce. Ale najviac mi chutil ten so škoricou a v tesnom závese pohánkovo-lipový. Krémik pre dcérku vyskúšame, ale predpokladám len dobré hodnotenie. A ďakujem veľmi pekne za vzorku očného krému pre mňa :) Dodanie bolo expres. Včera bola predajcovi pripísaná platba a dnes pred raňajkami už volal kuriér... Tak som mala taliansko-slovenské raňajky (croissant, káva a škoricový med), inak ako nebíčko v papuľke sa to nedá nazvať :)

Známka 

veľmi chutný

....oba medy sú veľmi chutné....med cejlónska škorica v našej domácnosti nahradila nátierky na raňajky :-)...med smrek a tekvica je tiež úžasný, krásne tekutý........rýchle doručenie, super zabalené a ešte aj darček k tomu....ďakujem!

Známka 

úžasné medy

Opäť veľká spokojnosť. Medíky sú úžasné. Už iné ani nechcem. Ďakujem. Rýchle dodanie, starostlivo zabalené. Vďaka za darček.

Známka 

najlepší!

Vynikajúci medík! Najlepší, aký som kedy jedla!

Známka 

5 hviezdičiek

Perfektne zabalené s malou pozornosťou, bez váhania 5 hviezdičiek;-) Veľmi rýchle dodanie, všetko v maximálnom poriadku, vrelo odporúčam!:-)

Známka 

skvelý

Skvelý, skvelý, skvelý.... mňam... vyskúšal aj syn, ktorý med údajne nikdy nedá do pusy....cejlónska škorica....nápad za milión !!!! Ďakujem za darček .....

Známka 

skvelý

Práve prišiel, je skvelý!

Známka 

nemá konkurenciu

Sme nároční zákazníci :D a Váš med nemá konkurenciu, ešte sme lepši doma nemali. Ešte raz ďakujeme, prajeme peknú nedeľu a tešíme sa na ďalší nákup u Včielok sv. Ambróza!

Známka 

úžasný

Úžasný med! Robíte krásnu a poctivú prácu :)

Známka 

lahôdka

Veľmi chutný medík, je to naozajstná lahôdka ! Ďakujem :)

Známka 

pochúťka

Medy sú skutočne vynikajúce, kávička ochutená cejlónskym medom je pochúťka :-)

Známka 

originálny

Medy sú excelentné, páči sa mi aj originálne dizajnové balenie.

Známka 

klenot medzi medmi

Skutočný klenot medzi medíkmi, a poďakujte sa aj včielkam ;-)

Známka 

úžasný med

Dobrý deň, chcela som sa len poďakovať za tovar, je úžasný a odteraz sa stávam Vašou vernou zákazníčkou. Som nad mieru spokojná.

Známka 

výborný

Medík je výborný :-)

Známka 

fantastický med

Medíky sú všetky fantastické.

Známka 

úžasný med

Med je úžasný, obidva druhy. Chodím naň len s lyžičkou:-) Ďakujem. Balík bol poslaný rýchlo, starostlivo zabalený. Pekné a praktické zabalenie samotného medu. Veľká spokojnosť.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

med z divokých květů s cejlonskou skořicí

med z divokých květů s cejlonskou skořicí

včelí surový med - Premium Quality

8 RELATED PRODUCTS

Product successfully added to the product comparison!