immortelle face cream

C09

100% natural moisturizer formulated to deeply hydrate and help improve skin elasticity

29,99 €

35,99 €

-6,00 €

Objem50ml
Grade 

ďakujem

Krémik je výborný na moju citlivú pleť. A medík je už našou dennou súčasťou. Ďakujem za vašu prácu!

  Grade 

  slamienkový krém na tvár

  Tento krém som testovala niekoľko mesiacov na suchej pokožke, ktorá bola po aplikácii vláčna, hydratovaná, počas dňa ju už nebolo treba opätovne natierať. Účinok slamienky a určite aj ostatných zložiek krému bol badateľný - tvár žiari, podľa reakcií okolia má veľmi mladistvý vzhľad napriek tomu, že vek tváre sa blíži 40-tke. Samozrejme je potrebné k aplikácii pridať celodenný úsmev, vtedy sa účinok krému zvyšuje :). Pleť nie je po aplikácii mastná, krém pokožka vsaje do seba veľmi rýchlo. Vyrážky sa netvorili. Veľkým plusom nielen tohto, ale aj ostatných krémov z tejto dielne je to, že sa môže aplikovať na vlhkú pokožku, napr. hneď po sprchovaní alebo umytí, pokožku pred aplikáciou netreba vysušiť, zdá sa, že pre jeho lepšie vstrebanie je vlhkosť pokožky žiaduca. Cena je trošku vyššia, čo však zodpovedá zloženiu, ktoré sa na míle odlišuje od zloženia bežne dostupných krémov. Treba dodať, že balenie vydrží niekoľko mesiacov, keďže na jednorazovú aplikáciu je potrebné veľmi malé množstvo, ktoré sa veľmi dobre rozotiera. Celkovo hodnotím tento krém 5 hviezdičkami, ide o kvalitný produkt, navyše v luxusnom balení.

   Grade 

   úžasný

   Vecičky sú úžasné,poriadne odskúšané a neviem si ich vynachváliť. Milá a príjemná komunikácia, ďakujem za darček-potešil a prekvapil. Čoskoro nakupujem opäť.

    Grade 

    Maximálna spokojnosť :)!

    Krémiky sú naozaj perfektné - veľká spokojnosť a medík je skutočne výborný. Určite čoskoro nakúpim opäť a ďakujem veľmi pekne aj za výborný darček :)!

     Grade 

     ďakujem

     Ďakujem za voňavé poklady!

      Write your review!

      Write a review

      immortelle face cream

      immortelle face cream

      100% natural moisturizer formulated to deeply hydrate and help improve skin elasticity

      3 RELATED PRODUCTS

      Product successfully added to the product comparison!