immortelle face cream

C09

100% natural moisturizer formulated to deeply hydrate and help improve skin elasticity

29,99 €

35,99 €

-6,00 €

Objem 50ml
Grade 

slamienkový krém na tvár

Tento krem moja citliva plet 40+ miluje. Kedze mi vadi akakolvek chemicka zlozka v kozmetike, tento ma absolutne nedrazdi a vzdy sa tesim, ked si ho rano aj vecer nanasam. Dufam, ze ho nikdy neprestanete vyrabat! :-)

Grade 

Úžasná kozmetika!

Moja pleť "papá" krém ako divá :)

Grade 

Maximálna spokojnosť, promptné dodanie, bezpečne zabalené.

Ďakujem za fantastickú kvalitu, som rada, že som našla presne to, čo som potrebovala, aj medíky, aj krémiky. So všetkým 100 % spokojnosť. Rada čoskoro zavítam opäť a nakúpim aj darčeky pre svojich blízkych. Teším sa. :-)

Grade 

ďakujem

Krémik je výborný na moju citlivú pleť. A medík je už našou dennou súčasťou. Ďakujem za vašu prácu!

Grade 

slamienkový krém na tvár

Tento krém som testovala niekoľko mesiacov na suchej pokožke, ktorá bola po aplikácii vláčna, hydratovaná, počas dňa ju už nebolo treba opätovne natierať. Účinok slamienky a určite aj ostatných zložiek krému bol badateľný - tvár žiari, podľa reakcií okolia má veľmi mladistvý vzhľad napriek tomu, že vek tváre sa blíži 40-tke. Samozrejme je potrebné k aplikácii pridať celodenný úsmev, vtedy sa účinok krému zvyšuje :). Pleť nie je po aplikácii mastná, krém pokožka vsaje do seba veľmi rýchlo. Vyrážky sa netvorili. Veľkým plusom nielen tohto, ale aj ostatných krémov z tejto dielne je to, že sa môže aplikovať na vlhkú pokožku, napr. hneď po sprchovaní alebo umytí, pokožku pred aplikáciou netreba vysušiť, zdá sa, že pre jeho lepšie vstrebanie je vlhkosť pokožky žiaduca. Cena je trošku vyššia, čo však zodpovedá zloženiu, ktoré sa na míle odlišuje od zloženia bežne dostupných krémov. Treba dodať, že balenie vydrží niekoľko mesiacov, keďže na jednorazovú aplikáciu je potrebné veľmi malé množstvo, ktoré sa veľmi dobre rozotiera. Celkovo hodnotím tento krém 5 hviezdičkami, ide o kvalitný produkt, navyše v luxusnom balení.

Grade 

úžasný

Vecičky sú úžasné,poriadne odskúšané a neviem si ich vynachváliť. Milá a príjemná komunikácia, ďakujem za darček-potešil a prekvapil. Čoskoro nakupujem opäť.

Grade 

Maximálna spokojnosť :)!

Krémiky sú naozaj perfektné - veľká spokojnosť a medík je skutočne výborný. Určite čoskoro nakúpim opäť a ďakujem veľmi pekne aj za výborný darček :)!

Grade 

ďakujem

Ďakujem za voňavé poklady!

Write your review!

Write a review

immortelle face cream

immortelle face cream

100% natural moisturizer formulated to deeply hydrate and help improve skin elasticity

3 RELATED PRODUCTS

Product successfully added to the product comparison!