lavender cream

C02

Hydrating cream for sensitive and dry skin

More details

9,99 €

Objem 35 ml

This 100% pure natural handmade cream will leave your skin soft all day long. It is excellent for sensitive and acne-prone skin. This moisturizer is the perfect product to combat sensitive, dry skin, which it heals quickly and beautifully. It calms redness or flare-ups of skin issues like eczema and even provides relief from symptoms of psoriasis. 

It contains lavender, which is soothing with a balancing action on the skin. Propolis has been used as a beauty treatment for thousands of years as it is a natural source of bioflavonoids - antioxidants that protect cells and combat aging process by destroying free radicals. Honey's ability to absorb and retain moisture keep skin hydrated and elastic, which protects against wrinkles and dryness. Unbleached beeswax effectively softens skin and creates a long-lasting protective coating against the elements.

This cream is free of water, petroleum products, phthalates, sulfates, dyes, fragrances, preservatives or parabens.

Ingredients: cera alba, olea europaea fruit oil, cocos nucifera oil, mel, propolis extract, lavandula angustifolia oil, citrus aurantium bergamia fruit oil, melaleuca alternifolia leaf oil.

Grade 

Ďakujem

Hodnotenie píšem trošku neskôr, po vyskúšaní..Balzam je vyslovene pohladením pre pery a tá vôňa..Krémiky sú skvelé, stačí naozaj malé množstvo, ako je uvedené aj v popise :) Trošku ma zarazilo, že ide o tak malé balenie, nakoľko v popise nie je uvedená gramáž. Inak som veeľmi spokojná :)

Grade 

Vynikajúci krém.

Používam ho na všetko - na pery, na ruky, na akékoľvek suché miesta. Krásna jemná vôňa a rýchlo sa vstrebe. Pre mňa jednotka a dlhodobá súčasť kabelky :)

Grade 

veľká spokojnosť

S krémom som veľmi spokojná, krásne vonia a má naozaj liečivé účinky. Mám zmiešanú pleť so sklonom k ekzému a po pravidelnom používaní tohto krému nie je po ekzéme ani stopy! To sa mi zatiaľ nestalo pri žiadnej kozmetike. Odporúčam tento kvalitný kozmetický a hlavne slovenský výrobok. Určite vyskúšam aj ďalšie produkty.

Grade 

ostala vláčna a hladká pleť

Už som stihla pár dní testovať a som veľmi spokojná - balzam je super - voňavý a príjemný, dokonca pomohol urýchliť hojenie herpesu, čo naozaj oceňujem. Krém používa manžel - má veľmi citlivú pokožku, po nanesení bežných krémov sa mu v priebehu dňa vytvoria malé šupinky na tvári, tak sa krémuje dosť často, ale s týmto krémom nemusí. Vydržal celý deň a ešte aj večer mal pleť vláčnu a hladkú. Tento obchodík vrelo odporúčam.

Grade 

krásny a voňavý

Krásny voňavý balíček, výrobky zatiaľ testujem, mám citlivú pokožku, zatiaľ po 2 dňoch žiadne podráždenia :-)

Write your review!

Write a review

lavender cream

lavender cream

Hydrating cream for sensitive and dry skin

18 RELATED PRODUCTS

Product successfully added to the product comparison!