lavender & lemon

B02

Soft nourishing lip balm

More details

4,99 €

Objem 10 ml
Coming in a handy format, this moisturizing lip balm with lavender and lemon works wonders on dry and damaged lips all day long. Lavender heals dry and chapped skin, and adds a pleasing fragrance. Lemon was used in beauty treatments by the ancient Egyptians, and today we know that the fruit acids it contains help to revitalize the skin naturally. 
 
Propolis has amazing healing properties and stimulates tissue growth. Honey coating helps to attract and retain moisture. Another important part of this balm is unbleached beeswax, which is known to foster cells, and protect skin from damaging environmental factors.
This balm is free of water, petroleum products, phthalates, sulfates, dyes, fragrances, preservatives or parabens.
 
Ingredients: cera alba, olea europaea fruit oil, cocos nucifera oil, mel, propolis extract, lavandula angustifolia oil, citrus limon fruit oil, citral*, geraniol*, limonene*.
* occurs naturally in lemon
Grade 

vynikajúci

Fantastické medy, famózna chuť; balzamík vynikajúci, skvelá konzistencia aj vôňa; mydlo úžasné. :) Srdečná vďaka za ústretovosť, rýchle dodanie aj milý darček. :) :)

Grade 

nové pery!

Dobrý deň, včera mi dorazil balzam na pery :) Bola som naň fakt zvedavá, keďže ja som ten zúfalý prípad, ktorý má niekedy pery ako ošmirgľované, šupinkaté, doslova si z nich "sťahujem" pásiky pokožky.. balzam som si dala na noc a mám podozrenie, že do rána mi niekto transplantoval nové pery, hebké a jemnučké :) Po prvej aplikácii už takmer nie je ani stopa po "šupinkách" :) A je úžasné jemný, ani neviem, že ho mám. Ďakujem moc, objednala som si tento balzam prvý, no určite nie poslednýkrát :)

Grade 

úžasný

....levanduľa a citrón je úžasný :).....darček potešil :)

Grade 

skvelý

Krásne balenie aj skvelé výrobky- odporúčam!

Grade 

je super

Už som stihla pár dní testovať a som veľmi spokojná - balzam je super - voňavý a príjemný, dokonca pomohol urýchliť hojenie herpesu, čo naozaj oceňujem. Krém používa manžel - má veľmi citlivú pokožku, po nanesení bežných krémov sa mu v priebehu dňa vytvoria malé šupinky na tvári, tak sa krémuje dosť často, ale s týmto krémom nemusí. Vydržal celý deň a ešte aj večer mal pleť vláčnu a hladkú. Tento obchodík vrelo odporúčam.

Write your review!

Write a review

lavender & lemon

lavender & lemon

Soft nourishing lip balm

4 RELATED PRODUCTS

Product successfully added to the product comparison!