Recent Posts

Bestsellers

Úľ plný medu - pripravený na darovanie

Úľ plný medu - pripravený na darovanie

Naša tohtoročná novinka je úľ s medom :) Nové 400g balenie je ťažká sklenená hranatá fľaša a dostala šat, aký si zaslúži. Krabička z tvrdého papiera, ktorá znázorňuje úľ, v akom med vznikol. Med je takto nielen chránený, ale rovno aj krásne pripravený na darovanie. Všetkých našich deväť druhov medu je k dispozícii v tomto balení. 

Rôznorodé farby a chute, ktoré sú výsledkom práce unikátneho včelieho organizmu. A tiež včelára, ktorého poslaním je zaobchádzanie so včelou ako so živým stvorením. Nikdy nie maximalizácia produkcie medu, lebo včelárstvo musí byť rovnako prospešné pre včelárov aj včely.

Pre ochutnávačov máme stále v ponuke hit minuloročných Vianoc: troj- a päť-kusové darčekové balenia.

A keďže v procese darovania je načasovanie kľúčové - v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou stíhame dodanie do Vianoc pre všetky objednávky prijaté do štvrtka 20. decembra 2018 do obeda 11:30. To platí pre dobierky. Platby bankovým prevodom by mali byť vykonané najneskôr v utorok 18. decembra, lebo niektorým bankám žiaľ trvá až dva pracovné dni, kým spracujú platbu :)

Ak sa dovtedy neuvidíme, želáme všetkým zákazníkom aj nezákazníkom pokojné a požehnané Vianoce!

2 Comments

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   feb 14, 2020

   You have to share a good article. In this article a piece of great information and very useful article information. I am visiting for the first time on this site and read your article is fabulous the same as on my blog Assignment Help. In this blog, I get the information for Assignment Writing services in the UK. Our experts to provide the best Essay Writing Service for 100% plagiarism-free. If anyone requires to contact me for 24 hours.

  • Avatar
   Ocean Event
   apr 5, 2020

   This post is very impressive on this topic. I feel completely that love and read more on this topic. I have really enjoyed reading your blog stations. Thanks for sharing. And the same is I have to suggest for everyone to contact us today for the best Event Organizer which is out of this world! A service that will provide you with nothing but the best. Events at Best Corporate Event Organizer understand that we cannot compromise on the service give to you, and this is why we are dedicated to performing for every Wedding Event Organizer.

Leave your reply

*
**Not Published
*Site url with http://
*
Product successfully added to the product comparison!