Nedávne

Najžiadanejšie

Darčekové sady pre mužov

Darčekové sady pre mužov

Pánska kozmetika zažíva boom a v súčasnosti je najrýchlejšie rastúcim segmentom v rámci celého trhu s kozmetikou. Muži vraj majú dnes viac narcistické sklony, no mne sa zdá, že len chcú trochu dohnať svoje polovičky a dbať o seba viac. Čo je na tom zlé ak muž nesmrdí, je hladko oholený alebo má pekne upravenú bradu?

A tak predstavujeme naše dve pánske darčekové sady s včelími produktami od Včiel sv. Ambróza: jednu pre mužov s bradou, ktorá je dnes in, a druhú pre tých bez brady - holobriadkov.

Sada pre "bradáča" obsahuje samozrejme náš už vcelku populárny balzam na bradu a potom ešte produkty veľmi obľúbené medzi mužmi: balzam na päty, pílingové mydlo s brazílskou kávou a medom, a med ochutený škoricou najvyššej akosti zo Srí Lanky.

Darčeková sada pre pánov bez brady obsahuje balzam na tvár špeciálne formulovaný pre mužov. Je ideálny na každodennú hydratáciu pleti a ako 100% prírodný, po holení upokojí aj veľmi citlivú pokožku.

Zvyšok sady je totožný s prvou sadou: najobľúbenejší med medzi mužmi, pílingové mydlo a balzam na päty pre zdravé, mäkké a voňavé chodidlá. Všetko samozrejme z čistých a čerstvých surovín z našeho včelárstva - medu, včelieho vosku a propolisu. 

Každá sada je zabalená v mužnej plechovej konzerve s podtitulom "zhýčka každého mužíčka". A ja som presvedčená, že ak mu dáte šancu, zhýčka aj toho Vášho.

Product successfully added to the product comparison!