púpavový med

pravý včelí med - Premium Quality

Viac detailov

11,50 €

  • 400g

Púpavový med je jednodruhový med, ktorý vyrábajú včely zberom a spracovaním nektáru púpavy na med. Čistý púpavový med má jasnú zlatožltú farbu. Vôňa pripomína kvet púpavy.

Púpavový med má výraznú, stredne sladkú chuť s jednoznačnou dochuťou, ktorú niektorí označujú ako horkú, iní ju označujú ako príjemnú. Ak vezmete do úvahy jeho arómu a chuť, máte med, ktorý vyvoláva silné pocity tak či onak. Je takmer nemožné byť nevyhranený ohľadom púpavového medu.

Púpavový med dodáva telu antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom v tele, chránia ho pred poškodením a minimalizujú vývoj závažných chorôb, ako je rakovina. Je tiež účinný pri liečbe bolesti v krku, nachladnutí a iných problémov spôsobených bakteriálnymi infekciami.

Tento med je surový vo svojej organickej a nefiltrovanej podobe. Bez tepelnej úpravy je obzvlášť bohatý na minerály, probiotiká, antioxidanty a enzýmy. 

POZOR: TOTO JE PRAVÝ VČELÍ MED Z NEKTÁRU PÚPAVY, NIE TZV. "PÚPAVOVÝ MED" KTORÝ SA BEŽNE PODOMÁCKY VYRÁBA Z PÚPAVY A CUKRU.

Napísať recenziu

púpavový med

púpavový med

pravý včelí med - Premium Quality

8 SÚVISIACE PRODUKTY

Product successfully added to the product comparison!