Recent Posts

Bestsellers

Sú ochutené jogurty zdravé?
Pred niekoľkými rokmi som si niekde náhodou prečítal, že v jednom kelímku ochuteného jogurtu je asi 5 kociek pridaného rafinovaného cukru. Bola to šokujúca informácia, lebo dovtedy som si myslel, že v jahodovom jogurte sú len jahody, v čučoriedkovom zas čučoriedky...
Včelí propolis proti psoriáze
Náš zákazník Tomáš dostal náhodou pred pár mesiacmi do daru náš Balzam na päty.
Pomáha surový med proti alergiám?
Med osladzuje život ľuďom už tisícročia. Ako sladká a lahodná pochúťka, ale aj ako liek na bolesť či chorobu. Ako včelár som už viac krát počul, že med lieči sezónne alergie. Niektorí zas tvrdia, že je to len mýtus bez dôkazov. Môže med skutočne pomôcť pri alergiách?
Pravý púpavový med

Pravý púpavový med

Uncategories 0 Comments
Púpavovým medom sa na Slovensku bežne označuje podomácky vyrobená zmes vody a cukru ochutená púpavou a citrónom. Pravý med vyrobený včelami z kvetov púpavy je zriedkavý, lebo...
Balíme do recyklovaných kávových filtrov
Recyklovaný papier bol vždy našou preferenciou. Je šetrnejší k prírode a v procese výroby spotrebúva menej energií a vody ako výroba nového papiera.
Starostlivosť o veľmi citlivú pokožku
Ak máte veľmi citlivú pokožku (alebo tiež ultra senzitívnu), možno sa vám zdá, že nikto nerozumie neustálym výzvam, ktorým čelíte v drogériách. Takmer všetko môže podráždiť vašu pokožku a znepríjemniť život.
Odkiaľ je tekvicový med

Odkiaľ je tekvicový med

Uncategories 0 Comments
V priebehu tohto júla, po znáške lipového medu, mali včely odpočívať až do kvitnutia slnečnice. Všimli sme si ale, že mali viac práce ako zvyčajne a úle sa opäť plnili medom.
Hlohový med

Hlohový med

Uncategories 0 Comments
Tento rok je slabší na úrodu medu, hlavne pre neprajné počasie počas mája. V zlom sa dá hľadať aj to dobré a to je pre nás premiérovo hlohový med.
Showing 1 to 8 of 51 (1 Pages)
Product successfully added to the product comparison!