Recent Posts

Bestsellers

Slamienka - nesmrteľný kvet krásy

Slamienka - nesmrteľný kvet krásy

Viac než len krehký slamený kvietok, slamienka alebo "immortelle" má dokonalé pomenovanie. Immortelle čiže nesmrteľná. Nesmrteľná preto, lebo jej kvet má mimoriadne dlhú životnosť, ale aj mimoriadne "anti-aging" vlastnosti. 

Slamienka je vzácna rastlina a jej kvety vyzerajú ako malé slniečka. Rastie na suchých, kamenistých ostrovoch v Stredozemí. Napríklad na Korzike, ale aj na chorvátskych ostrovoch. Gréci verili, že slamienka je kľúčom k večnej mladosti. Asi preto, lebo tento kvet je výnimočný tým, že ani po odtrhnutí nikdy nezvädne. Jej esenciálny olej je drahý, vzácny a na rozdiel od iných kvetových olejov má veľmi dlhú životnosť. 

Náš slamienkový očný krém obsahuje práve esenciálny olej zo slamienky. Olej má preukázané účinky ako:

- silne vplýva na voľné radikály

- významne stimuluje produkciu kolagénu

- zlepšuje mikrocirkuláciu a detoxikáciu pokožky

- stimuluje obnovu tkaniva

- má antiseptický účinok, ktorý čistí pleť

Tento náš krém bol úspešne testovaný vo Francúzsku. Očný krém musí spĺňať prísnejšie kritéria, pretože pokožka okolo očí predstavuje najtenšiu, teda najcitlivejšiu vrstvu kože na celom tele. 

Slamienkový krém je navyše 100% čisto prírodný, bez akýchkoľvek konzervantov. Dokonca aj bez tých bežných, ktoré sa tvária ako prírodné :). Je preto vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Odporúčame ho na hydratáciu očného okolia a minimalizáciu drobných vrások, opuchov či tmavých kruhov okolo očí. 

Product successfully added to the product comparison!