Nedávne

Najžiadanejšie

Ak by ste to nezjedli, nedávajte si to na pokožku!

Ak by ste to nezjedli, nedávajte si to na pokožku!

Toto môže pre niekoho znieť smiešne. Prečo by ste nemali na vašej pleti používať krémy s troškou chémie? To, čo si dáte na pokožku je absorbované do vášho tela a v priebehu minút sa to dostáva do krvného obehu a tým sa to stáva súčasťou…VÁS.

Vaša pokožka nie je obrnená bariéra, ktorá existuje oddelene od vášho tela. Len si pomyslite na nikotínové náplaste. To je tá malá náplasť, ktorú si prilepíte na kožu a chemikálie, ktoré sú v nej, zázračne penetrujú vašu pokožku a dostávajú sa do krvného obehu. Ak máte chuť na test, skúste stáť bosý na nakrájaných strukoch cesnaku a do 15 minút budete cítiť chuť cesnaku vo vašich ústach. 

Ak ste opatrní s tým, ako sa stravujete a dávate prednosť bio potravinám, určite by ste mali byť opatrní s tým, čo si dáte na pleť. Nezáleží na tom, ako čisto a prírodne sa stravujeme, ak si budeme na telo nanášať toxíny a chemikálie. Príroda nám poskytuje tie najlepšie a najliečivejšie rastliny pre našu pokožku. Niekedy počas našej doby konzumu sme zabudli, že naša pleť sa dokáže regenerovať sama, len potrebuje malú pomoc s prísunom tých správnych prírodných ingrediencií.

Najzraniteľnejšie sú deti

Chceme chrániť deti pred všetkým zlým a poskytnúť im tú najlepšiu výživu, aby dostali tie najlepšie možné základy pre silný a dobre vyvinutý imunitný systém. 

Deti zaostávajú za dospelými v schopnosti vylučovať z tela toxíny, preto ich orgány môžu utrpieť trvalé a nezvratné škody rýchlejšie, pretože ešte nie sú plne vyvinuté. 

Je dokázané, že viacero syntetických chemikálií spôsobuje u detí vývojové poruchy a neskôr i poruchy v učení. FDA, americký regulátor pre potraviny a liečivá, má dokonca na svojej web stránke zoznam látok používaných v telovej kozmetike (niektoré sa našli aj v “prírodnej” kozmetike pre deti), ktoré spôsobujú rakovinu u laboratórnych zvierat.

Pamätajte, bábätká vám nemôžu povedať, že prežívajú migrénu alebo nevoľnosť v pľúcach, keď ich natierate telovým mliekom so syntetickou “ovocnou” arómou.

100% prírodnú kozmetiku bez syntetík a konzervantov je možné kúpiť a užívať bez obavy, že sa pokazí vďaka konzervačným schopnostiam včelích produktov. My u Včiel sv. Ambróza si pre našu kozmetiku prevádzkujeme vlastné včelárstvo, aby sme si zabezpečili ingrediencie v ich najväčšej čistote. Vyrábame naozajstnú prírodnú kozmetiku nielen pre dospelých ale aj pre bábätká, ako je detský krém Rebríček & Rumanček.

Kozmetika na večeru?

To, že vaša kozmetika by mala byť jedlá, ešte neznamená, že by ste ju mali aj zjesť. Krém na vrásky by ktovieako nechutil a okrem toho by tiež obsahoval veľa tukov. Ale fakt, že všetky zložky sú jedlé, by vás mal uspokojiť o bezpečnosti jeho používania. Kozmetické produkty Včely sv. Ambróza sú 100% prírodné, formulované na to, aby chránili, hydratovali a obnovovali pleť.

Naša rada je - dávajte si pozor na to, čo si aplikujete na pokožku. Ak sú všetky zložky jedlé, potom pôjde o bezpečný kozmetický produkt. Pre čo najlepší efekt ho však namiesto zjedenia, užite podľa návodu:)

Product successfully added to the product comparison!