Nedávne

Najžiadanejšie

Dovidenia, suché a popraskané päty!

Dovidenia, suché a popraskané päty!

Ak aj vy chodíte rady v lete bosé, viete, že krásny pocit bosých nôh si vyberá svoju daň. Sú ňou suché, tvrdé a niekedy aj popraskané päty. Suché päty nie sú estetické a hlbšie praskliny môžu dokonca spôsobovať bolesť. Preto je lepšie spraviť ich rýchlo jemnými a mäkkými. Ako na to?

Stvrdnutú kožu je potrebné odstrániť mechanicky. Buď navštívime pedikérku alebo si doma máčame nohy cca 20 minút a potom pemzou alebo škrabkou na nohy odstraňujeme odumreté vrstvy pokožky. Ak veľa chodíme, beháme, stojíme na nohách, alebo nosíme ťažšiu váhu (obezita!), suché päty sa opäť rýchlo objavia.

Na vždy jemnučké a mäkučké chodidlá sme vyvinuli balzam na päty, na výrobu ktorého využívame to najcennejšie z včelárstva Včely sv. Ambróza:

- panenský nebielený včelí vosk chráni a prirodzene hydratuje poškodenú pokožku,
- náš inovatívny proces spracovania propolisu využíva 96% alkohol pre dokonalé udržanie svojich prírodných vlastností na prirodzenú obnovu štruktúry pokožky,
- med je zvlhčovadlo, ktoré zachytáva a utesňuje vlhkosť, čo je ideálne na prevenciu suchých chodidiel. Do balzamu pridávame výnimočný med - náš slnečnicový, ktorý tento rok získal zlatú hviezdu na svetovej súťaži potravín Great Taste, ako jediný svojho druhu.

Balzam je čisto prírodný, bez konzervantov, a odporúčame ho aplikovať denne. Najlepšie je vmasírovať ho do chodidiel po kúpeli, keď je pokožka premočená a zmäknutá. Aký je váš osvedčený recept na krásne a mäkké päty?

Product successfully added to the product comparison!