Nedávne

Najžiadanejšie

Darčekové balenia včelích medov

Darčekové balenia včelích medov

Vedeli sme, že musíme ponúknuť zákazníkom darčekové balenia, lebo si to už dlhšie pýtali. Balenie ale muselo byť aspoň také výnimočné ako to čo v ňom bude. Trvalo to trochu dlhšie, ale dúfam, že výsledok bude stáť za to. 

Krabica je nádherná, pevná, potlačená včelími motívmi s textom: "Jedinečná medzi Božím stvorenstvom, iba včela zlepšuje svoje prostredie bez toho, aby ubližovala iným druhom". Ak vás niekedy pichla včela, nemajte jej to za zlé. Neurobila to náročky a položila za to svoj život. Pravdepodobne ste jej len vošli do dráhy na ceste za nektárom alebo peľom.

Darčekové balenia ponúkame dve: našich päť tohoročných domácich medov a tri medzinárodné medy, výber toho najlepšieho od našich včelárskych partnerov.

V našom včelárstve na východe Slovenska vznikli tento rok: snehobiely med z lúčnych kvetov, med z bieleho agátu, už druhý rok po sebe unikátny lipovo-pohánkový med, med ochutený škoricou najvyššej akosti zo Srí Lanky a slnečnicový med ocenený na medzinárodnej gastro súťaži Great Taste.

Medzinárodné medy tvoria kombináciu tých najzaujímavejších chutí z oblasti Stredozemia: sladučký citrusový med, silne aromatický tymiánový a pravdepodobne najlahodnejší med na svete - levanduľový.

Či chcete obdarovať svojho milovaného gurmána, alebo urobiť radosť sebe, prajem vám výnimočný zážitok a dobrú chuť!

Marianna zo včelárstva Včely sv. Ambróza

Product successfully added to the product comparison!