Bees of St. Ambrose

Our products are not for everyone. If you are a honey gourmet who is looking for delicious and varied tastes - then we can offer you an exceptional experience. If you have sensitive skin - we offer you natural cosmetics without compromises.

IN THE PRESS

bottom
.

This is Photoshop version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In molestie augue magna. Pellentesque felis lorem, pulvinar sed eros non, sagittis consequat urna.

.
.

Bestsellers

VČELÍ MED

Testimonials

bottom

“Vynikajúca chuť, u mňa víťazí tekvicový, lebo je najmenej sladký a chuť má lahodnejšiu ako som zvyknutá, určite sa k nemu ešte vrátim, páči sa mi aj vkusné balenie, med je hneď vhodný aj ako darček. Expresné doručenie, už na druhý deň po zaplatení, medy dôkladne zabalené."

“Fantázia! Jemný.....chutný....hebký na jazyku, no ako prírodná nutella! Dokonalý dezert po obede :) Mňam"

“Mám ho už nejaký ten týždeň, je naozaj výborný. keď miniem, zaručene kúpim ďalší. miznú kruhy pod očami, pokožka je...iná...ako keby menej priesvitná. výborný produkt."

“S krémom som veľmi spokojná, krásne vonia a má naozaj liečivé účinky. Mám zmiešanú pleť so sklonom k ekzému a po pravidelnom používaní tohto krému nie je po ekzéme ani stopy! To sa mi zatiaľ nestalo pri žiadnej kozmetike. Odporúčam tento kvalitný kozmetický a hlavne slovenský výrobok. Určite vyskúšam aj ďalšie produkty."

FROM THE BLOG

Product successfully added to the product comparison!